Dětská patrová postel RICO 200x90 cm Borovice Ružové

Velmi prodávaný produkt Dětská patrová postel RICO 200x90 cm Borovice Ružové oblíbené značky Signal - tento artikl je tady pro vás v časově omezené akci za 24671 Kč. Doporučujeme pouze prověřené prodejce a e-shopy. Udělejte si radost.

Dětská patrová postel RICO 200x90 cm. Postel je vyrobena z masivní borovice. Díky praktickému úložnému prostoru vyřešíte problémy s uschováním všech malých nezbytností. S ohledem na děti je veškerý sortiment vyroben z ekologicky nezávadného materiálu. Žebřík lze namontovat vpravo i vlevo. - 100% ochrana pro vaše dítě díky bezpečnostní zábraně - rošty jsou vyrobené ze dřeva - úložný prostor Pěnové matrace, které jsou vysoce hypoalergenní s lehce snímatelným potahem, který lze prát v pračce. Matrace je univerzální, vzdušná a velmi dobře odvádí vlhkost. Výška matrace je 7 cm. Údržba: Povrch nábytku utřete do čista měkkým hadříkem. Vyhněte se použití chemikálií.

Parametry produktu Dětská patrová postel RICO 200x90 cm Borovice Ružové

  • Název: Dětská patrová postel RICO 200x90 cm Borovice Ružové
  • Cena: 24671 Kč
  • Výrobce: BMS

Podívejte se na další obrázky k produktu Dětská patrová postel RICO 200x90 cm Borovice Ružové a zjistěte jaká je aktuální cena.