Dětská postel KUBUS s výsuvnou postelí 90x200 cm - bílá Šedá

Perfektní produkt Dětská postel KUBUS s výsuvnou postelí 90x200 cm - bílá Šedá od originálního výrobce Signal - toto zboží si můžete zakoupit za příznivou cenu 18207 Kč. Doporučujeme pouze prověřené prodejce a e-shopy. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Dětská postel Kubus s výsuvnou postelí včetně matrací a roštů. Postel obsahuje ochrannou zábranu. S ohledem na děti je veškerý sortiment vyroben ekologicky. Je tedy vyloučeno při kontaktu dítěte s nábytkem požití toxických nebo zdraví škodlivých látek. - Moderní postel vyrobená z masivu borovice. - 100% ochrana pro vaše dítě díky bezpečnostní zábraně. - Rošty vyrobené ze dřeva, z pružinových lamel, které jsou upevněné PVC madlem na kovové liště. - Pěnové matrace, které jsou vysoce hypoalergenní s lehce snímatelným potahem, potah lze prát v pračce. Matrace je univerzální, vzdušná a velmi dobře odvádí vlhkost. Výška matrace je 7 cm. Údržba: Doporučujeme čistit pouze jemnou houbičkou. Nebělte, mohlo by dojít k poškození vláken.

Parametry produktu Dětská postel KUBUS s výsuvnou postelí 90x200 cm - bílá Šedá

  • Název: Dětská postel KUBUS s výsuvnou postelí 90x200 cm - bílá Šedá
  • Cena: 18207 Kč
  • Výrobce: BMS

Podívejte se na další obrázky k produktu Dětská postel KUBUS s výsuvnou postelí 90x200 cm - bílá Šedá a zjistěte jaká je aktuální cena.