Dětská postel KUBUS s výsuvnou postelí 90x200 cm - bílá Modrá

Hit katalogu: Dětská postel KUBUS s výsuvnou postelí 90x200 cm - bílá Modrá od oblíbené značky Signal - tento produkt objednáte v časově omezené akci za 18207 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Nákup u nás potěší také vaši peněženku.

Dětská postel Kubus s výsuvnou postelí včetně matrací a roštů. Postel obsahuje ochrannou zábranu. S ohledem na děti je veškerý sortiment vyroben ekologicky. Je tedy vyloučeno při kontaktu dítěte s nábytkem požití toxických nebo zdraví škodlivých látek. - Moderní postel vyrobená z masivu borovice. - 100% ochrana pro vaše dítě díky bezpečnostní zábraně. - Rošty vyrobené ze dřeva, z pružinových lamel, které jsou upevněné PVC madlem na kovové liště. - Pěnové matrace, které jsou vysoce hypoalergenní s lehce snímatelným potahem, potah lze prát v pračce. Matrace je univerzální, vzdušná a velmi dobře odvádí vlhkost. Výška matrace je 7 cm. Údržba: Doporučujeme čistit pouze jemnou houbičkou. Nebělte, mohlo by dojít k poškození vláken.

Parametry produktu Dětská postel KUBUS s výsuvnou postelí 90x200 cm - bílá Modrá

  • Název: Dětská postel KUBUS s výsuvnou postelí 90x200 cm - bílá Modrá
  • Cena: 18207 Kč
  • Výrobce: BMS

Podívejte se na další obrázky k produktu Dětská postel KUBUS s výsuvnou postelí 90x200 cm - bílá Modrá a zjistěte jaká je aktuální cena.