Dětská patrová postel MAX III s úložným prostorem 80x200 cm - bílá Modrá

Udělejte si radost produktem Dětská patrová postel MAX III s úložným prostorem 80x200 cm - bílá Modrá od společnosti Signal - tento hit snadno najdete za téměř velkoobchodní cenu 41892 Kč. Podívejte se také na další položky v našem katalogu. Využijte nabídku dřív, než dojde k vyprodání zboží.

Dětská patrová postel Max III s úložným prostorem včetně matrací a roštů. Postel obsahuje ochrannou zábranu. S ohledem na děti je veškerý sortiment vyroben ekologicky. Je tedy vyloučeno při kontaktu dítěte s nábytkem požití toxických nebo zdraví škodlivých látek. Schůdky s úložným prostorem lze namontovat vpravo i vlevo. - Moderní postel vyrobená z laminované dřevotřísky. - 100% ochrana pro vaše dítě díky bezpečnostní zábraně. - Rošty vyrobené ze dřeva, z pružinových lamel, které jsou upevněné PVC madlem na kovové liště. - Pěnové matrace, které jsou vysoce hypoalergenní s lehce snímatelným potahem, potah lze prát v pračce. Matrace je univerzální, vzdušná a velmi dobře odvádí vlhkost. Výška matrace je 7 cm. Údržba: Povrch nábytku utřete do čista měkkým hadříkem. Vyhněte se použití chemikálií.

Parametry produktu Dětská patrová postel MAX III s úložným prostorem 80x200 cm - bílá Modrá

  • Název: Dětská patrová postel MAX III s úložným prostorem 80x200 cm - bílá Modrá
  • Cena: 41892 Kč
  • Výrobce: BMS

Podívejte se na další obrázky k produktu Dětská patrová postel MAX III s úložným prostorem 80x200 cm - bílá Modrá a zjistěte jaká je aktuální cena.