Dětská patrová postel KUBUS s úložným prostorem 80x190 cm - grafit Zelená

Unikátní Dětská patrová postel KUBUS s úložným prostorem 80x190 cm - grafit Zelená značky Signal - tento hit můžete pořídit ve výprodejové akci za 19114 Kč. Nabídku v našem katalogu pro vás připravuje tým odborníků. Už se těšíte na svoji objednávku?

Dětská patrová postel Kubus s úložným prostorem včetně matrací a roštů. Postel obsahuje ochrannou zábranu. S ohledem na děti je veškerý sortiment vyroben ekologicky. Je tedy vyloučeno při kontaktu dítěte s nábytkem požití toxických nebo zdraví škodlivých látek. Žebřík lze namontovat vpravo i vlevo. - Moderní postel vyrobená z masivu borovice. - 100% ochrana pro vaše dítě díky bezpečnostní zábraně. - Rošty vyrobené ze dřeva, z pružinových lamel, které jsou upevněné PVC madlem na kovové liště. - Pěnové matrace, které jsou vysoce hypoalergenní s lehce snímatelným potahem, potah lze prát v pračce. Matrace je univerzální, vzdušná a velmi dobře odvádí vlhkost. Výška matrace je 7 cm. Údržba: Povrch nábytku utřete do čista měkkým hadříkem. Vyhněte se použití chemikálií.

Parametry produktu Dětská patrová postel KUBUS s úložným prostorem 80x190 cm - grafit Zelená

  • Název: Dětská patrová postel KUBUS s úložným prostorem 80x190 cm - grafit Zelená
  • Cena: 19114 Kč
  • Výrobce: BMS

Podívejte se na další obrázky k produktu Dětská patrová postel KUBUS s úložným prostorem 80x190 cm - grafit Zelená a zjistěte jaká je aktuální cena.