Dětská patrová postel CARINO s úložným prostorem 80x190 cm - bílá Modrá

Perfektní produkt Dětská patrová postel CARINO s úložným prostorem 80x190 cm - bílá Modrá od kvalitního výrobce Signal - tento hit snadno najdete s úžasnou cenovkou 20022 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Garantujeme spokojenost z nákupu.

Dětská patrová postel Carino s úložným prostorem, včetně matrací a roštů. Postel obsahuje ochrannou zábranu. S ohledem na děti je veškerý sortiment vyroben ekologicky. Je tedy vyloučeno při kontaktu dítěte s nábytkem požití toxických nebo zdraví škodlivých látek. Žebřík lze namontovat vpravo i vlevo. - Moderní postel vyrobená z masivu borovice. - 100% ochrana pro vaše dítě díky bezpečnostní zábraně. - Rošty vyrobené ze dřeva, z pružinových lamel, které jsou upevněné PVC madlem na kovové liště. - Pěnové matrace, které jsou vysoce hypoalergenní s lehce snímatelným potahem, potah lze prát v pračce. Matrace je univerzální, vzdušná a velmi dobře odvádí vlhkost. Výška matrace je 7 cm. Údržba: Povrch nábytku utřete do čista měkkým hadříkem. Vyhněte se použití chemikálií.

Parametry produktu Dětská patrová postel CARINO s úložným prostorem 80x190 cm - bílá Modrá

  • Název: Dětská patrová postel CARINO s úložným prostorem 80x190 cm - bílá Modrá
  • Cena: 20022 Kč
  • Výrobce: BMS

Podívejte se na další obrázky k produktu Dětská patrová postel CARINO s úložným prostorem 80x190 cm - bílá Modrá a zjistěte jaká je aktuální cena.